HAKKIMIZDA

DENEME YAZISI HAKKIMIZDA
YAZI DENEME


Türk tüketicisi markalı kuyum dünyası ile 1987 yılında Cebel Kuyumculuk aracılığı ile buluştu. Cebel Kuyumculuk güveni, kuyumcusundan "altın takıyı" markası ile isteyen tüketiciler oluşturdu.

Sunduğu alternatif ürünler ile tasarımcı kadrosunun zengin hayal gücü sayesinde Türk tüketicisi hayallerdeki şıklık ve zerafet ile buluştu. Türk kuyum sektörünü zircon ile buluşturan Asgold, yarı değerli taşlı takılar sayesinde klasik altın takı kullanıcısını fantazi altın takı kullanıcısı haline dönüştürdü. Bu sayede Türk kadını günün her anında bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşayabildi. Asgold ile duygusal bağ kuran tüketici ve bundan memnuniyet duyan Asgold satan kuyumcular markaları ile hep gurur duydular..

HAKKIMIZDA DENEME YAZI
DENEME YAZI


Bu güvenin arkasında Cebel Kuyumculuk'un kurucusu Atasay Kamer'in babasından devraldığı kuyumculuk deneyim ve bilgisi ile innovasyon vizyonu yatıyordu. Atasay Kamer aldığı bayrağı daha da ileri taşıyarak, Türkiye'nin "en büyükleri" arasına girme vizyonu ile adım adım zirveye ulaştı.

Cebel Kuyumculuk marka çatısı altında Cebel Coronet Tektaş, Cebel Gifty Diamond, Cebel Jou, Cebel Altın, Cebel 22 Ayar olmak üzere beş ayrı marka yer alıyor. Müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile yeni markaları sayesinde tüketicilere Cebel Kuyumculuk güvenine yakışır yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlarda ürün sunulması hedeflenmektedir.